VISTA PANORAMICA AL MAR, DEPARTAMENTO EN VENTA MALECÓN DE LA RESERVA

Malecón de la Reserva, Miraflores, Miraflores,
Lima, Peru
US$ 720,000.00 En venta
Departamento
  • 80
  • 6
  • 3 Habitaciones
  • 2.5 Cuartos de baño

Descripción

Con vista panorámica al mar, se alquila o vende departamento en Malecón de la Reserva, cómoda distribución, con tres dormitorios, amplia cocina, zona de lavandería y área de servicio. Es muy iluminado, acogedor.

 

 

Código                                           :              3211

Mantenimiento                            :            S/. 1000.00

Precio de venta                            :            US$ 720,000.00

Tipo de Inmueble                        :           Flat

Área construida                            :           235 m2

Sala/ comedor                              :           Si

Cocina                                            :           Si

Comedor diario                            :           No

Escritorio                                       :           No

Dormitorio                                    :            3

Baños                                             :            2.5

Lavandería                                    :           Si

Área de servicio                            :           Si

Antigüedad                                    :           40  años

Amoblado                                      :           con o sin muebles

Ascensor                                        :           Directo

Áreas comunes                             :           Recepción

 

Informaciones adicionales

Area construida: 235
Cochera: 0

6 Comentarios

  1. I just want to mention I am new to blogs and really liked you’re blog site. More than likely I’m planning to bookmark your blog post . You surely come with incredible article content. Cheers for sharing your web page.

  2. I just want to mention I am new to blogging and site-building and actually loved this blog site. Very likely I’m going to bookmark your website . You actually have outstanding articles. With thanks for sharing your website page.

  3. Hi, if your looking for yarn have a look at Tangled Yarn, they have a great selection.

  4. I discovered your website website on the search engines and appearance a couple of your early posts. Continue to keep the really good operate. I recently extra encourage RSS feed to my MSN News Reader. Looking for forward to reading a lot more from you finding out later on!…

  5. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

  6. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Dejar una repuesta

Your email address will not be published.